Przyjaciele!

🙌

Gratulujemy wszystkim rozpoczęcia nowego tygodnia, podsumujmy nasze osiągnięcia z ubiegłego tygodnia! 📉 Bieżący miesiąc stał się jednym z najtrudniejszych w historii rynku kryptowalut. Ale zespół PLCU jest gotowy na to wyzwanie i z ufnością kontynuujemy realizację naszej strategii. Każdego dnia aktywnie rozwijamy nasze produkty i ulepszamy technologie, a liczba członków społeczności wciąż rośnie. Dzięki temu współczynnik monet pozostaje wysoki i stabilny. Jednym z działań mających na celu wzmocnienie kursu PLCU było obniżenie wskaźnika Max Load, co spowodowało naturalny deficyt monet i przyspieszyło wzrost cen. Ponadto, już wkrótce zostanie wypalonych ponad 2000 monet PLCU, co zapewni monecie dodatkową stabilność.

🚗

Kontynuujemy również aktywny rozwój naszych programów dotyczących samochodów i nieruchomości. I chyba najważniejszym wydarzeniem minionego tygodnia było Car Party, które odbyło się w weekend w Kolonii, w Niemczech. Goście imprezy pojechali do domu własnymi samochodami, płacąc za nie tylko połowę ceny! Zdjęcia i filmy z tego niesamowitego wydarzenia znajdziecie na naszym kanale Telegram!

🔥

Już niewiele czasu pozostało do naszych trzech wielkich wydarzeń w Dubaju: AFRICAN ULTIMA CONVENTION DUBAI, INDIAN ULTIMA CONVENTION DUBAI (Dhanish&Rajendra Team Event) oraz INDIAN ULTIMA CONVENTION DUBAI (Yash&Vinod&Tarun Team Event). Na tych imprezach pojawią się tysiące członków społeczności PLC Ultima z całego świata!

💥

Dwa kolejne produkty ekosystemu PLC Ultima są w aktywnej fazie rozwoju – platforma crowdfundingowa Platin Hero oraz marketplace PlatinDeal.

🗣

Przy okazji, możecie dowiedzieć się wszystkiego z pierwszej ręki i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania podczas naszych webinariów z Alexem Reinhardtem, które odbędą się już w tym tygodniu! Aktualny harmonogram znajdziecie na naszych kanałach Telegram.

Category
Tags

No responses yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.